MISCELLANEOUS / Rugs / Ensi 3491042
nr 349 1042
Ensi
Lenght: ()
Tekke. Antik. 122x119. Jämnt slitage, mindre skador. Evenly wear, minor damages.
6000
SEK 5000
Sunday February 27 2005
at 17:00:00
26/2 14:53:00
Feb 27
TEMA Orientaliska mattor 1
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 1